Спортивне свято у Покровці на Дніпропетровщині

ПокровкаНапередодні у Коломійцівському  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Вишенька» Покровського району Дніпропетровської області відбулося спортивне свято для вихованців закладу. До найменших діточок приїхали гості з відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області. Це були заступник голови відділення НОК України Владислав Штамбург та виконавчий директор Олександр Дювбаков.

У ході свята дітлахи показали гостям свої здібності у різноманітних спортивних естафетах, отримавши долю енергії змагання. Хоча, як то часто буває у подібних дружніх заходах, перемогла дружба. Й усі діти отримали у подарунок набори олімпійської атрибутики та спортивний інвентар для проведення своїх спортивних заходів.

Крім того, у ігровій формі дітям було надано інформацію щодо здорового образу життя та правильного харчування від одного з лікарів місцевої лікарні та гостей свята. Сподіваємось, що отримана інформація стане для них цікавою, корисною, та такою, яку вони будуть використовувати у своєму подальшому житті.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *