Спортивні свята до Дня Збройних сил України на Нікопольщині

АТО5 грудня 2014 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району до Дня Збройних сил України відбулися змагання з ігрового багатоборства на призи учасника АТО, старшого лейтенанта танкових військ Андрія Терещенка, які складалися з таких видів: футбол, баскетбол, волейбол, флорбол і артбол. Команди складалися з 4 чоловік:по  2 хлопці та 2 дівчинки різних вікових груп. Всі ігри проходили на одному майданчику тривалістю по шість хвилин кожна, одна за одною.

 

За результатом п’яти видів команда проходила до наступного кола змагань. У фіналі зустрілися команди «Вікторія» і «Кіборги», де остання святкувала перемогу з рахунком 2:3. Третє місце посіла команда «Олімпієць» вигравши з рахунком 4:1 у команди «Козачата».

 

Ці змагання пройшли за підтримки Дніпропетровського відділення НОК України (голова Павелко А.В.), що надало учасникам спортивний інвентар і грамоти, а старший лейтенант Андрій Терещенко нагородив переможців та призерів кубками та медалями і запевнив, що цей турнір стане традиційним, а Збройні сили України будуть й надалі охороняти спокій нашої країни і побажав найскорішого закінчення бойових дій і чистого неба над головою.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *