Спортивно-розважальний захід до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів у ЗОШ 66 м.Дніпро

сш 66 афганВчора на базі середньої загальноосвітньої школи №66 (директор – Людмила Коробка) міста Дніпро відбулося спортивно-розважальне свято до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Саме 15 лютого 1989 року останній радянський воїн залишив Афганістан. До цієї дати відділення НОК України спільно з керівництвом навчального закладу організувало та провело спортивні естафети, які складались з восьми етапів, що були максимально наближені й імітували армійську підготовку: перетягування канату, “Перенеси пораненого”, “Врятуй товариша”, метання м’яча на влучність та інші.

афган2Гостями свята стали голова обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів В.Леконцев, вчитель-ветеран Анатолій Молодан, а також представники відділення НОК України в Дніпропетровській області – виконавчий директор Олександр Дювбаков та заступник голови Владислав Штамбург, за особистої підтримки якого пройшов увесь захід.

афган1Свято розпочалося з урочистого укладання квітів до пам’ятного знаку воїнів-афганців школи. Потім Олександр Дювбаков відкрив змагання, й від олімпійського відділення подарував набір спортивних м’ячів керівникам навчального закладу, що прийняв змагання.

афганВ естафетах прийняли участь збірні школи десятих та одинадцятих класів, а також за запрошенням олімпійського відділення свою команду виставили студенти Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту, які повинні були стати своєрідним “орієнтиром” для школярів. Вони, зрештою виглядали, що не дивно, найсильнішою командою, але у вирішальному конкурсі віддали перевагу одинадцятикласникам, які вибороли перше місце. Фізкультурники – другі, а десятикласники – треті.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *