Турнір з волейболу серед дівчат на Нікопольщині до відкриття ХХХІ зимового Європейського юнацького Олімпійського фестивалю

Волейбол КамянкаСвято дівчачого волейболу відбулося в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів за підтримки Дніпропетровського відділення НОК України й було призначено одразу двом подіям – 73-й річниці визволення Нікопольщини від німецько-фашистських загарбників та відкриттю ХХХІ зимового ЄЮОФ, що вчора стартував у турецькому Єрзурумі.

Волейбол Камянка1У турнірі взяли участь команди ДЮСШ. В спортивній залі школи напружено пройшли всі зустрічі волейбольного турніру, переможцем якого стала команда Менжинської ЗОШ (тренер А.Фініковський). На другому місці юні волейболістки Кам’янської ЗОШ (тренер О.Клименко), третіми були волейболістки Червоногригорівської ЗОШ (тренер С.Огородня).

Волейбол Камянка2На церемонії підведення підсумків турніру юних спортсменів привітали директор Кам’янської ЗОШ Юрій Володимирович Кавалер, виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков, депутат Дніпропетровської обласної ради Андрій Палош, який подарував переможцям та призерам комплекти волейбольної форми та м’ячі. Від імені голови відділення НОК України Андрія Павелка та його заступника Владислава Штамбурга, Олександр Дювбаков вручив усім учасникам набори олімпійської атрибутики та щоденники.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *