У Дніпрі пройшов семінар «Жіноча безпека в умовах сучасного міста»

 

Організатором цього соціально значущого семінару стала організація Power Active Defense Global спільно з відділенням НОК України в Дніпропетровській області, федераціями різних видів єдиноборств області та міста, а також командою StreetWorkout Dnepr.

У семінарі, де акценти були зроблені не тільки на практичні прийоми самооборони, але й на психологічні, взяли участь більше сорока дівчат різного віку та роду занять. А сам семінар-тренінг пройшов у спортивному залі спортивного товариства “Динамо”.

Проводили заняття сертифікований інструктор «Krav Maga Maleh» Дмитро Волошин, а також керівник PAD Global Ігор Гузь.

Метою проведення семінару була популяризація дієвих методів психологічного і фізичного протистояння насильству, формування правильної підготовки жіночої громадськості до відповідей на виклики сучасності. Тренінг включав в себе дві частини теоретичну та практичну.

Перша частина включала в себе такі теми:

• Реальність і ілюзія – чому знання і навички самозахисту необхідні в нашому житті?
• За якими «маркерами» зловмисник може визначити, що перед ним – потенційна жертва? Як від них позбутися?
• Як уникати «неприємних» вуличних ситуацій?

Практична частина семінару включала в себе:

• Психологія вуличного конфлікту
• Як бити, так щоб у супротивника пропало бажання нападати?
• Як захищатися від типових ударів і захоплень?

За відгуками самих учасниць, семінар вийшов дійсно цікавим і пізнавальним. А головне – психологічна готовність жінок і дівчат дати відсіч більш сильному опонентові в разі агресії і несподіваної атаки. А подібних семінарів повинно бути більше.

Крім цього, у програму тренінгу було включено декілька важливих питань, які входять у новий проект НОК України OlympicLab. Це: ментальне тренування, принципи здорового харчування а також здорового способу життя.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *