У Дніпрі пройшов турнір з веслування академічного на призи Діни Міфтахутдинової

МифтаВчора у Дніпрі пройшли вже традиційні змагання на призи срібної призерки Олімпіади-1996 року в Атланті з веслування академічного, Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, директора ОШВСМ Діни Міфтахутдинової. Захід пройшов за підтримки наших друзів – незалежної лабораторії Інвітро та компанії PFSOFT та під патронатом НОК України.

МифтаЦього року змагання проходили серед дівчат та хлопців у трьох вікових групах: 2002/03 р.н. у представниць прекрасної статі та 2000/01 р.н. і 2002/03 р.н. у хлопців. Загалом на старт водних доріжок вийшли близько трьох десятків лодок-одиночок.

МифтаДивлячись на призовий фонд, який за словами тренерів, чиї діти брали участь у заїздах, був навіть кращим, ніж на деяких офіційних змаганнях. Й тому кожен з учасників турніру прагнув перемогти. Заїзди проводились по 2-3 лодки у попередньому етапі, далі – півфінали та фінал. Все було організовано на найвищому рівні: ані затримок по часу, ані заминок у ході самих заїздів.

МифтаПеред початком змагань до їх учасників звернулись почесні гості серед яких була Діна Міфтахутдинова, бронзовий призер Олімпіади Леонід Шапошніков, ЗТУ з вітрильного спорту Валерій Гусенко, призерка міжнародних змагань з веслування академічного, стипендіат відділення НОК України Наталя Рижкова та виконавчий директор ДОВ НОК України Олександр Дювбаков. Після чого головний суддя змагань дав старт першим заїздам.

У результаті трьох з половиною годин спекотних змагань, було виявлено переможців та призерів:

Хлопці 2000/01 р.н.

Місце

ПІБ

1

Владислав Погорський

2

Трепшин Сергій

3

Кислов Деніс

 

Хлопці 2002/03 р.н.

Місце

ПІБ

1

Олександр Малашенко

2

Гліб Шишканов

3

Павло Рижков

 

Дівчата 2002/03 р.н.

Місце

ПІБ

1

Дарія Штик

2

Алсу Алейнікова

3

Олександра Мурзенко

 

МифтаТакож спеціальним кубком від Діни Міфтахутдинової була нагороджена наймолодша учасниця змагань. Їю стала Алсу Алейникова 2003 року народження.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *