У Дніпрі пройшов Всеукраїнський кубок з футбольного фристайлу. Виграла Одеса

Напередодні у Дніпрі у торгово-розважальному центрі «Караван»

Відбулося неймовірне свято з футбольного фристайлу – Всеукраїнський кубок. Захід був організований командою футбольного фуристайлу “КУБ”, при підтримці відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Футбольний фрістайл – молодий, але дуже амбітний і видовищний вид спорту, який великими кроками розвивається в Україні. Суть футбольного фрістайлу – жонглювання футбольним м’ячем усіма частинами тіла з використанням неймовірних трюків.

Окрім учасників змагань, які приїхали до Дніпра з Київа, Кривого Рогу, Одеси, Запоріжжя та Харкова, прийняти участь та спробувати свої сили у футбольному фристайлі мали можливість й глядачі-аматори, для яких було встановлено спеціальні призи та подарунки.

Один із організаторів турніру і учасник команди «КУБ»Станіслав Туревский розповів про захід: «Ми дуже раді, що рівень віртуозного володіння м’ячем зростає з кожним разом і боротьба у подібних заходах стає все більш видовищною. Я радий, що фристайл розвивається в Україні. Будемо рухатися далі і проводити більш масштабні заходи такого роду в нашій області та всій Україні!»

Змагання включали в себе 3 дисципліни футбольного фристайлу: «Айрон Мен», «Сік 3» і «Баттли».
Змагання почалися з першої дисципліни під назвою «Айрон Мен». Тут учасники повинні виконувати базові трюки поспіль на кількість, останній упустив м’яч стає переможцем.

«Сік 3» – друга дисципліна, яка полягає у виконанні зв’язки з трьох найскладніших трюків. Судді оцінювали найсильніші комбінації трюків і визначали трійку кращих.

Нарешті, останньою дисципліною були «Баттли» – найбільш видовищне змагання. Двоє фрістайлерів повинні буди за 3 хвилини показати свої найкращі трюки, щоб довести суддям, що вони гідні боротися за звання чемпіона головної дисципліни турніру.

Так само в перервах між дисциплінами проводилися конкурси для дітей з солодкими призами та подарунковими сертифікатами від «Фішка-Бар».

Призерами змагань стали:

Дисципліна «Battles»: 

1 місце — Вадим Кириленко – Одеса;
2 місце — Влад Жигайло – Дніпро;
3 місце — Денис Романенко – Дніпро;
4 місце — Стас Туревський – Дніпро.

Дисципліна «Sick 3»:
1 місце — Євген Мирний – Харків;
2 місце — Влад Жигайло – Дніпро;
3 місце — Ігор Макидонов – Одеса;
4 місце — Вадим Сколоб – Дніпро.

Дисципліна «Iron Man»:
1 місце — Влад Жигайло – Дніпро;
2 місце — Стас Туревський – Дніпро.

Після закінчення змагань, які проходили на протязі близько трьох годин й зібрали навколо себе значну аудиторію глядачів, розпочалась найприємніша частина – нагородження переможців та призерів. Відділення НОК України в Дніпропетровській області в обличчі його голови Андрія Павелка нагородили учасників олімпійськими подарунками, а “основний” переможець одесит Вадим Кириленко отримав особливий приз – м’яч із підписами гравців футбольного клубу “Дніпро”!

Довідково:

У Дніпрі командою «КУБ» відкрита дитяча школа з футбольного фристайлу і футбольній техніці. Професійні фрістайлери індивідуально підходять до кожного дитині і навчають їх неймовірним трюкам і техніці володіння м’ячем.
Записатись до школи можна за телефоном: 050-592-61-34 (Станіслав).

 

Олександр Дювбаков

One thought on “У Дніпрі пройшов Всеукраїнський кубок з футбольного фристайлу. Виграла Одеса

  • 01/03/2017 at 14:04
    Permalink

    С волнением посмотрел репортаж, т.к. *рулил* развитием этого вида спорта на днепропетровщине.. Спасибо за организацию турнира, за призы, за квалифицированное судейство , за аплодисменты зрителей! Очень хорошо, что турнир поддержал сам Андрей Повелко, ему самое главное СПАСИБО, ведь ребятам нужна квалифицированная поддержка и помощь. Может быть г-н Повелко поможет, и на заводе по изготовлению искусственных покрытий изготовят спец-покрытие для проведения турниров, которое в разы меньше футбольного поля. И еще: мальчишки и девчонки, а также их родители! Хотите быть виртуозами – поступайте в школу футбольного фристайла! Помните – в здоровом теле здоровый дух!!!
    Нравится · Ответить · Только что · Отредактирован

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *