У Дніпрі пройшов “Забіг у вишиванках”, посвячений 25-ій річниці незалежності України

вышиванкиЗ самого ранку в Дніпрі почався марафон заходів до Дня незалежності України.

Поки офіційні особи о 9 ранку покладали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку на Монастирському острові, сотні людей стікалися до театру опери та балету. Саме тут були намічені старти легкоатлетичного пробігу для городян різного віку «Забіг у вишиванках».

1-14– Забіг такого формату і такий барвистості пройде у нашому місті вперше, затверджує організаційний директор заходу Світлана Ліщинська . – У забігах можуть брати участь любителі активного способу життя всіх віків: сім’ї з дітьми, молодь, досвідчені бігуни. Єдине правило: кожен біжать повинен бути в вишиванці. Всього на старт вийдуть понад 500 учасників різного віку. До речі, найменшій учасниці забігу було всього два рочки, а найстаршому – 82.

На це свято люди приходили сім’ями, групами колег або друзів.

9-1Багато біля оперного було сімей, одягнених у вишиванки. Наприклад, сім’я Душкових.

41– На дистанцію у нас вийде тато Євген, – каже його дружина Оксана. – А ми з донькою Сашею і сином Ванею будемо за нього щосили вболівати!

24У такому стилі прийшла і вся родина Кошарных. Мама Богдана і тато Костянтин всією душею вболівали за трирічну доньку Каміллу, яка вийшла на старт дитячого забігу. Але навіть не ця дитина стала рекордсменом дистанції, а дворічна (!) Меліса Прокопенко.

52В залежності від віку, бігуни долали різні дистанції. Найменші у супроводі батьків азартно пробігали 100 чи 500 метрів. Підлітки – кілометр. А дорослі бігуни стартували на три і п’ять кілометрів.

DSCN3143Переможці забігу отримали медалі та подарунки від партнерів свята. Всім дітям до 11 років включно розважальний центр “Ігроленд” подарував сертифікат на безлімітне відвідування лабіринту. Переможців дитячих забігів чекали призи від генерального спонсора “АТБ”, РЦ “Ігроленд” та Дніпропетровського відділення Національного олімпійського комітету.

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *