У Дніпрі визначився учасник обласного фіналу конкурсу «Олімпійське Лелеченя-2017″

23 березня на спортивній базі школи олімпійської підготовки №142 відбувся дніпропетровський міський тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя».
За традицією змагань у обласному центрі, у міському турі Всеукраїнського конкурсу “Олімпійське Лелеченя-2017” взяли участь вісімка найкращих команд кожного з районів міста – кращих серед кращих. За звання ж найсильнішого у Дніпрі командам довелося сперечатись у чотирбох випробуваннях: “Презентація команди” (без оцінювання), «Олімпійська вікторина», «Комплексна естафета» та рухлива гра «Артбол».
Цього року за перемогу боролися: ССЗШ №142 (АНД-район), СЗШ №45 (Індустріальний район), СЗШ№132 (Новокодацький район), СШ №129 (Самарський район), НВО №28 (Соборний район), СЗШ №1 (Центральний район), СЗШ №82 (Чечеловський район) та НВК №137 (Шевченківський район).
Рідні стіни – надійна опора і суттєва допомога” – команда навчального закладу №142 Амур-Нижньодніпровського району, здобувши звитяги у всіх видах змагань, другий рік поспіль стала переможцем міського фіналу. Доречі, саме ця школа стала відомою чи не на всю країну завдяки заснованому у цих стінах проекту “Школа – територія Fair Play”. Як у спорті, як у навчанні, так і у звичайному житті.
 
Цей проект вчитель-вихователь навчального закладу Вікторія Михайлова та керівництво школи провадять в життя вже чотири роки, а наприкінці кожного року кожен клас визначає переможців. Від імені голови відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрія Павелка, виконавчий директор Олександр Дювбаков урочисто вручив школі-господарці змагань Олімпійьский стяг.
 
Взагалі, організація спортивного свята кожного року лише зростає. Цього року кожен учасник, арбітр, та кожна школа, що взяла участь у міському фіналі отримали індивідуальні подарунки. Сподіваємося, що такі зусилля організаторів будуть оцінені, й школярі у наступних роках теж із задоволенням приймуть участь у наших заходах. Партнером яких, вже за доброю традицією, стала Незалежна лабораторія “Інвітро” й підтримала олімпійське свято.
 
Друге загальнокомандне місце вибороли представники СШ №129 Самарського району, на третій призовій сходинці опинились учні СЗШ №132 Новокодацького району. Тож, путівку у обласний фінал, який пройде наприкінці квітня, дуже впевнено здобувають вихованці ССЗШ №142. Хотілося б вірити, що нарешті вони зуміють скласти гідну конкуренцію “обласному гегемону” – Кам’янській ЗОШ НІкопольського району, яка до цього ставала найсильнішою на Дніпропетровщині шість разів поспіль.
 
Усі команди отримали подарунки від ДОВ НОК України, його голови Андрія Павелка, його заступника Владислава Штамбурга та наших партнерів. Жоден із учасників не залишився без подарунка, а школи отримали спортивний інвентар! А головне – діти не залишили місце змагань без позитивних емоцій і заряду бадьорості.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *