У Дніпродзержинську відбувся представницький волейбольний турнір

волейболУ Дніпродзержинську пройшов представницький волейбольний турнір, який був присвячений 84-річниці створення Дніпропетровської області. Змагання були організовані при підтримці голови Дніпропетровської обласної Ради, першого заступника голови ДОВ НОК України Гліба Пригунова, Дніпродзержинської міської Ради та за допомоги обласного відділення НОК України.

волейболЦеремонія відкриття змагань вражала. При баченні стількох зірок спорту, які були присутні, здавалось, що ми присутні на відкритті фінальних змагань з волейболу на олімпійському турнірі! Олімпійські чемпіони Юрій Зайцев, Катерина Тарасенко та Олена Соколовська, Заслужений тренер СРСР Євген Чесноков, зірки волейболу Марія Олександрова та Надія Куляша та інші. Серед почесних гостей був присутній і представник обласного НОКу в обличчі виконавчого директора Олександра Дювбакова. Розмах заходу вразив навіть столичного гостя, завідувача відділом головного департаменту гуманітарної політики України Олександра Гонтарука.

волейболСамі ж змагання пройшли також у напруженій цікавій боротьбі де змагались як жінки, так і чоловіки починяючи, що вигідно вирізняє Дніпродзержинськ від інших турнірів, від вихованців спортивних шкіл до ветеранських категорій. Загалом сильніших виявляли у 8 різних категоріях.

волейболЦікаво відмітити, що у цьогорічних змаганнях прийняли участь волейболісти з усіх найбільших міст і районів Дніпропетровської області, а також із Запорізької та Полтавської областей. Чисельність учасників була рекордною і сягла близько 450 волейболістів.

Команди-призери змагань:

волейбол КорундЧоловіки 60-65 років

1 – “Корунд” (Дніпродзержинськ)
2 – Новомосковськ
3 – “Енергія” (Дніпропетровськ)

Чоловіки 50+

1 – “Автомобіліст” (Дніпропетровськ)
2 – “Прометей” (Дніпродзержинськ)
3 – “БАМ” (Дніпродзержинськ)

Чоловіки 20+

1 – Дніпровський р-н (Дніпродзержинськ)
2 – Синельниково
3 – “Укргідро” (Дніпродзержинськ)

БудівельникЮнаки-1

1 – “Будівельник” (Петриківка)
2 – Дніпродзержинський метколледж
3 – “Штарк” (Дніпродзержинськ)

Юнаки-2

1 – ВПТУ № 22 (Дніпродзержинськ)
2 – Медучилище (Дніпродзержинськ)
3 – Ліцей № 1 (Дніпродзержинськ)

Жінки 40+

1 – Тернівка
2 – Кривий Ріг
3 – “Прометей” (Дніпродзержинськ)

ВасильковкаДівчата спортивних шкіл

1 – Васильківська ДЮСШ
2 – Випускниці ДЮСШ № 2
3 – Учні ДЮСШ № 2

Дівчата-аматори

1 – Запоріжжя
2 – Полтава
3 – Кривий Ріг

волейболНу а потім традіційно команди-призери чекали на черемонію нагородження. Красені-Кубки, спеціально виготовлені медалі та цінні призи від ДОВ НОК України та наших партнерів компанії SYWORKS знайшли своїх адресатів. Кришталеві м’ячі – призи кращих гравців турніру, отримали Ангеліна Погана і Олександра Лепська.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *