У Дніпропетровську завершилися змагання з волейболу на призи Олега Молібога

МолибогаЗ вівторка по четвер у Дніпропетровську проходили змагання з волейболу на призи олімпійського чемпіона московської Олімпіади-80, срібного призера Монреаля-1976, 6-разового чемпіона світу та Європи Олега Молібога. Турнір було приурочено до дня народження легендарного волейболіста, який Олег Молібога святкує 27 лютого. Змагання пройшли за допомоги та партнерства Дніпропетровського обласного відділення НОК України та Дніпропетровської міської федерації волейболу.

Всього у турнірі взяли участь 6 колективів – збірні, складені з вихованців коледжів міста Дніпропетровська та команда Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, яка, щоправда, виступала поза конкурсом. Усі учасники зіграли друг проти друга по коловій системі.

Звісно, що створити достойну конкуренцію “фізкультурникам” жоден з коледжів не зумів. А от за призові місця боротьба була дуже запеклою. Зрештою, переможець змагань визначився достроково, Вигравши три з троьох своїх стартових поєдинків, першу сходинку достроково завоювала команда Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу (тренер – ЗТУ з волейболу Василь Бубнов). А от доля 2-3 призових місць визначалась в останній ігровий день в очному протистоянні хлопців з Дніпропетровського медичного коледжу та Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування. У підсумку перемогу а з нею – і срібні нагороди турніру здобули “ракетобудівники”, а “медики” фінішували третіми. Четверте місце посіла команда Придніпровського енергобудівного коледжу, а ПТУ №6 замкнула таблицю з п’ятим результатом.

Зрештою, змагання пройшли у гідній боротьбі та конкуренції. Поодиноко виблискували юні таланти у кожній з команд. Тому дуже важливо не втратити це покоління сподіваємося майбутніх волейболістів, а зрощувати їх надалі, щоб такий вид спорту, як волейбол, був живий у мегаполісі!

Всі учасники турніру отримали комплекти подарунків від голови ДОВ НОК України Андрія Павелка та постійного партнера олімпійського відділення – компанії SYWORKS. Ну а спеціально придбаний Олегом Молібога красень-кубок потрапив до рук капітана команди Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. Чекаємо наступних змагань!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *