У Дніпропетровську пройде свято спорту

vstrechi12 січня об 11.00 у приміщенні культурно-спортивного комплексу «Шинник» (вул. Героїв Сталінграда, 118а) відбудеться турнір «Різдвяні зустрічі» серед кращих спортсменів футбольного, баскетбольного та гандбольного клубів м.Дніпропетровська, який пройде при підтримці Дніпропетровського обласного відділення НОК України та партнера акції – компанії PFSoft.

У змаганнях візьмуть участь футболісти клубу «Дніпро», які зіграють у гандбол, баскетболісти клубу «Дніпро» — у футбол, а гандболісти будуть закидати м’яч у баскетбольний кошик. В команді ФК «Дніпро» будуть грати зірки українського футболу та члени збірної команди України з футболу: Руслан Ротань, Андрій Русол, Микола Медін та Евгеній Селезньов. Від команди БК «Дніпро» будуть грати гравці першої команди та члени збірної команди України з баскетболу, а саме: Станіслав Тимофеєнко, Олександр Мішула, Олександр Місяць, Костянтин Глазирін.

Спортсмени розіграють титул «Королів м’яча» і покажуть свою спортивну універсальність. Серед вболівальників будуть проведені конкурси, найкращих нагородять призами від спонсора, а також всі бажаючі зможуть сфотографуватися з учасниками турніру та взяти у них автографи.

Турнір «Різдвяні зустрічі» проводиться вперше, але, сподіваємось, набуде популярності і буде проводитись щорічно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *