У Дніпропетровську пройшли змагання з загальнофізичної підготовки

офпДніпропетровське обласне відділення Національного олімпійського комітету України спільно з STREETWORKOUT (Денис Мінін) провели міські змагання з загальної фізичної підготовки серед дітей від 4 до 15 років, що виховуються у секціях з різних видів єдиноборств та силових видах спорту. Прийняти участь у змаганнях, показати себе та перевірити свій рівень підготовки мав кожен бажаючий абсолютно безкоштовно! Змагання з ЗФП пройшли у спортивному комплексі Дніпропетровського інституту інженерів транспорту.

офпЗагалом близько ста дітей і підлітків у віці від 4 до 15 років змогли спробувати себе в різних дисциплінах – віджимання від полу та на брусах, підтягування, біг, прес, стрибки у довжину та на скакалці, присідання. Кожен з учасників мав показати рівень своєї фізичної підготовки у всіх десяти видах змагань. А переможці визначались за підсумками всіх видів. За словами дітлахів, “вони отримали ынформацію для роздумів та побачили, кому треба над чим працювати”. Були й такі, хто встановив свої особисті рекорди!

офпМета такого заходу – відчути, що змагаються учасники не з іншими людьми, а з самими собою, щоразу роблячи своє тіло сильнішим і швидшим, а розум – чистішим. І якщо хтось опинився уважніше і швидше в цей раз – це лише привід більше працювати над собою і підтягувати більш слабкі сторони. Не важливо, хто швидше вас. Важливо – чи стали ви сьогодні швидше, ніж вчора. Це називається «розвиток». Наше завдання – постійний технічний та духовний розвиток!

офпУчасники змогли відчути єдність, радість за власні досягнення та досягнення своїх друзів, взаємодопомогу й дружню атмосферу, а батьки – побачити, що вміють їх діти на сьогоднішній день, чим вони займаються, й дійсно об’єднатися навколо своїх дітей.

офпБез виключення усі учасники змагань отримали подарунки та дипломи від ДОВ НОК України, організації STREETWORKOUT та компанії SYWORKS (директор – Денис Борисовський), яка була головним партнером змагань. А переможці та призери змагань серед хлопчаків та дівчат у кожній віковій групі отримали спеціальні набори призів.

офпСвято спорту та здорового способу життя вийшло на славу! Але зупинятися на цьому організатори не мають наміру! Вже на 12 березня призначено подібні загальноміські змагання з ЗФП серед учнів шкіл міста!

офпБути сильним тілом і духом, бути здоровим — це модно і круто! Ми ведемо здоровий спосіб життя! Приєднуйся!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *