У Дніпропетровську відбувся фінал ІІ етапу «Олімпійського лелеченя»

лелеченяНапередодні у Дніпропетровську пройшли фінальні змагання ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя» під девізом: «Твори! Вивчай! Перемагай!». У змаганнях взяли участь 8 команд з усіх районів обласного центру та пройшли на базі школи №134.

 

лелеченяЦе: НВК №142 (АНД район), НВК №126 (Бабушкінський район), НВК №79 (Жовтневий район), НВК №45 (Індустріальний район), НВК №148 (Кіровський район), НВК №89 (Красногвардійський район), НВК №132 (Ленінський район) та НВК №24 (Самарський район).

 

Фінальні міські змагання включили в себе презентацію команди, олімпійську вікторину, комбіновану естафету і рухливу гру – артбол.

 

лелеченяВідкриваючи змагання, виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення НОК України Олександр Дювбаков передав усім присутнім поздоровлення із відкриттям змагань від голови ДОВ НОК України Андрія Павелка і побажав усім учасникам успіхів та перемоги, а найсильнішому – гідно представити місто Дніпропетровськ в обласному фіналі, який традиційно пройде у квітні. Інші почесні гості заходу – олімпійська чемпіонка Лондона-2012 з академічного веслування Анастасія Коженкова і стипендіат олімпійського відділення, 9-разовий чемпіон країни з плавання Олександр Шульга побажали учасникам чесної, цікавої боротьби і головне – гарного настрою та міцного здоров’я.

 

лелеченяНам приємно, що крім наших традиційних друзів – компанії PFSOFT (директор – Денис Борисовський), захід підтримали також нові – компанія 2ГІС (міський інформаційний довідник і 3D-карта Дніпропетровська) і корпорація «Агро-Овен» в особі Володимира Дробітько.

 

лелеченяУ конкурсі «Презентація команди» учасники представили свої команди, їх назву, девіз та емблему. Перемагав той, хто зробив це максимально цікаво, жваво, різнобічно, весело та винахідливо. З цим завданням краще за всіх учасників впоралися хлопці НВК №142. В «Олімпійській вікторині» молодим «олімпійцям» належало відповісти на 80 питань. Тут переможця визначали виходячи з більшої кількості правильних відповідей а також з урахуванням часу. І знову не було рівних команді 142 школи. Для змагань в артболі команди були розбиті на 2 групи, після чого переможці груп зустрічалися у фіналі. Спортивне везіння і точність були на боці ЗОШ №132. А комбінована естафета включила в себе 12 різних етапів де кожному члену команди потрібно було пройти один з її відрізків. Найбільш прудкими стали хлопці з ЗОШ №142, які в кінцевому підсумку посіли перше командне місце і стали переможцями змагань. Сумарне друге місце дісталося хлопцям ЗОШ №132, а «бронза» у ЗОШ №89.

 

лелеченяНа церемонії нагородження представники Дніпропетровського відділення НОК України вручили кожній команді спеціально підготовлені призи за участь, а трійка команд-переможців отримала персональні призи від спонсорів. Ну а НВК №142 окрім справедливо завойованих медалей і Кубка тепер чекає нове випробування – обласний фінал.

 

лелеченяДумаю, ніхто навіть із складу переможених не залишився ображеним в цей вечір, а серед учасників панувала атмосфера дружби, радості і спортивної боротьби!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *