У Дніпропетровську відбувся волейбольний турнір І.Маліночки

МалиночкаІІІ турнір з волейболу серед дівчат на призи чемпіонки світу та Європи Ірини Маліночки-Горбатюк пройшов напередодні у Дніпропетровську. Турнір був організований спільним зусиллями Дніпропетровського обласного відділення НОК України й міською федерацією волейболу. Ігри пройшли на базі Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. За перемогу цього разу боролись 5 команд – збірних коледжів Дніпропетровської області.

Це: Дніпропетровський транспортно-економічний коледж, Дніпропетровське медичне училище, Дніпропетровський політехнічний коледж під керівництвом ЗТУ Шпиньова, Дніпропетровський технолого-економічний коледж та збірна Новомосковська під руководством Бориса Рублевського.

В результаті запеклих волейбольних боїв, перемогу здобули саме представники Новомосковська. Друге місце, поступившись “обласникам” у особистій сутичці, посіла команда-господар ДТРЕК (наставник – ЗТУ Василь Бубнов). Нарешті, останнє призове місце зайняла команда дніпропетровських “медиків”.

Усі команди-учасниці були нагороджені від ДОВ НОК України та наших партнерів – компанії SYWORKS.

Вітаємо усіх учасників і переможців змагань і надіймось, що великий волейбол нарешті повернеться до Дніпропетровська! У великому розумінні цього слова. Маю на увазі широку популяризацію колись великого виду спорту, що культувався у нашомі місті! Насам перед, завдячиючи першому в історії виходу ВК “Дніпро” у фінал чемпіонату України, де наші “гулівери” зійдуться з незмінним лідером українського волейболу – харківським “Локомотивом”! Перші дві гри фінальної дуелі пройдуть на площадках суперника – 12 та 14 травня. Побажаємо нашій команді успіху й історичної перемоги!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *