У Нікопольському районі Дніпропетровської області пройшов Олімпійський День-2014

Олимпийский день 2014Ідеали, покладені в основу Олімпійських ігор Стародавньої Греції, дуже важливі для людства. Ці ідеали не лише дозволили відродити Олімпійські ігри, а й зробити Олімпійський рух благородним і популярним явищем, що охоплює всі континенти і країни, які перетворили Олімпійський спорт у свято миру, дружби і прогресу, гармонії тіла і руху, величі розуму і справедливості.

Олимпийский день 2014Напередодні у Південній ЗОШ I-III ступенів Нікопольського району пройшли святкування з нагоди проведення Олімпійського Дня-2014 на Дніпропетровщині. Свято пройшло на призи Заслуженого тренера України з легкої атлетики, що виховав бронзового призера Сіднея-2000 Романа Щуренка, Володимира Григоровича Чауса, та за підтримки обласного відділення НОК України.

Олимпийский день 2014Почесні гості, які були запрошені на спортивне свято відзначили чудову організацію та безкомпромісність змагань. На Олімпійському святі були присутні: Володимир Чаус – Заслужений тренер України з легкої атлетики, Олександр Капелян – Заслужений тренер України з легкої атлетики, Григорій Рева, Анатолій Гуляєв – вихованці Володимира Чауса, Юрій Осипенко – МСМК з потрійного стрибка, Вадим Щуренко – майстер спорту зі стрибків у довжину та інші.

Олимпийский день 2014Юні спортсмени району, що представляли 14 загальноосвітніх шкіл Нікопольщини, змагались в королеві спорту легкій атлетиці (біг 60 м, стрибки у довжину, метання малого м’яча та естафетний біг 4х50 м) та в ігрових видах: стрітболі, волейболі та артболі.

В змаганнях зі стрітболу перше місце зайняла команда Покровської ЗОШ, на другому місці команда Кам’янської ЗОШ-ІІ, на третьому Кам’янської ЗОШ-І.

Олимпийский день 2014В напруженій спортивній боротьбі пройшли змагання з волейболу серед дівчат, де перемогу святкували господарки майданчика волейболістки Південної ЗОШ, другими були спортсменки Червоногригоровської ЗОШ, на  третьому Новософіївської ЗОШ.

В змаганнях з артболу не було рівних юним олімпійцям Кам’янської ЗОШ, переможцям обласних та Всеукраїнських змагань з цього виду. На другому місці спортсмени Придніпровської ЗОШ, на третьому Менжинської ЗОШ.

Олимпийский день 2014Наприкінці спортивного свята всі переможці та призери отримали з рук почесних гостей подарунки та заслужені призи. Призи для ігрових видів спорту: м’ячі, вимпели, значки, плакати, олімпійську літературу та іншу атрибутику надало Дніпропетровське обласне відділення НОК України (голова Павелко А.В.). А родина Чаусів забезпечила призерів та переможців комплектами медалей за І, ІІ та ІІІ місце.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *