У Покрові пройшов Олімпійський Урок з плавання та стрибків у воду

Покров плаваниеЦими вихідними у плавальному басейні міста Покров (колишній – Орджонікідзе) на Дніпропетровщині пройшло велике спортивне свято. Нікопольський завод феросплавів (Генеральний директор – Володимир Куцин) та СК “Електрометалург” (голова – Семен Рохкін) традиційно на початку нового року відкривали тут свою Заводську спартакіаду.

І це не спроста, адже плавання, як і футбол – найбільш популярні види спорту, як на заводі, так і серед учнів ДЮСШ «Електрометалург». Саме тому понад 200 феросплавників і стільки ж вихованців ДЮСШ «Електрометалург» – учасників спартакіади «Олімпійці серед нас!», зібралися в басейні «Дельфін».

Покров плаваниеНа урочистому параді відкриття учасників змагань привітали Володимир Куцин, голова профспілкового комітету НЗФ Володимир Романенко, відомий легкоатлет Сергій Чаус, виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.

Разом із відкриттям Заводської спартакіади НЗФ пройшов ще один захід – Олімпійський Урок зі стрибків у воду з 10-метрової вишки від майстра спорту України Михайла Москвичьова. А Олімпійський Урок з плавання провели Заслужені тренери України Наталя Кудренко, Микола Гаман та Григорій Дашко. Свято відбулося за підтримки та сприяння голови відділення НОК України Андрія Павелка та його заступника Владислава Штамбурга.

Покров плаваниеА потім були саме змагання з плавання. Особливою популярністю користувався заплив «Спортивні родини», в якому брали участь сім’ї феросплавників і спортивні сім’ї від ДЮСШ «Електрометалург». У впертій боротьбі під гучні овації вболівальників 1-е місце вибороли сім’я Холод (ЦВПФП) і сім’я Фесенко (ДЮСШ). Усі переможці та призери запливів отримали від імені відділення НОК України сертифікати, Кубки та олімпійськи призи.

Не були залишені без уваги і самі юні спортсмени ДЮСШ “Електрометалург”, які тільки починають підніматися сходами Олімпу, для них були підготовлені заохочувальні призи. А усі учасники дитячих запливів отримали вітаміни – мандарини. Крім того, одним із головних подарунків став сертифікат на придбання звукової апаратури для СК “Електрометалург” від Генерального директора “НЗФ”, члена НОК України Володимира Куцина.

Свято, що й казати, пройшло на найвищому організаційному рівні й дуже сподобалось всім його учасникам!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *