У Дніпропетровську пройшли змагання з академічного веслування на призи Діни Міфтахутдинової

Турнир Д.МифтахутдиновойУ Дніпропетровську на водно-спортивному комбінаті пройшли всеукраїнські змагання з веслування на призи ЗТУ з академічного веслування, ЗМС, срібного призера Олімпіади в Атланті 1996 року з академічного веслування Діни Міфтахутдинової. Турнір відбувся під патронатом та за підтримки Дніпропетровського обласного відділення НОК України.

Саме Діна Мифтахутдинова стала найпочеснішим гостем на цих змаганнях і офіційно відкрила їх. Крім цього, тут були присутні багато інші уславлених спортсменів, тренерів і функціонерів, таких як: Яна Дементьєва, Микола Баранов, Анастасія Коженкова, Борис Маркін, Наталя Довгодько та інші.

У змаганнях взяли участь понад 200 молодих веслярів, які представляли 10 областей України. Чудово виступили представники Київської і Дніпропетровської областей, які в підсумку і були першими в командному заліку.

А в особистому заліку переможцями серед дніпропетровських спортсменів стали вихованці Дніпропетровського вищого училища фізичної культури Анастасія Городилова, Станіслав Дрімлюга, Євген Олександров, Павло Юрченко, Олег Кравченко, Андрій Чумак, Артем Деркач.

Усі вони отримали подарунки та призи з рук Діни Міфтахутдинової, олімпійських чемпіонок Лондона-2012 та виконавчого директора ДОВ НОК України Олександра Дювбакова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *