В Дніпропетровську відбувся флешмоб за здоровий спосіб життя

флешмоб присед5Дніпропетровське обласне відділення НОК України спільно з керівництвом ліцею №100 організувало прекрасне спортивне дійство – флешмоб за здоровий спосіб життя. У заході, який пройшов у дворі сотого ліцею, брали участь учні 5-6 і 7-9 класів цього навчального закладу.

флешмоб присед4Діти разом з почесними гостями здорового і здравого дійства – срібним призером Олімпіади в Атланті-1996 з академічного веслування, директором ОШВСМ Діною Міфтахутдіновою, головою обласної організації ФСТ “Спартак” Вікторією Орєшиною і виконавчим директором ДОВ НОК України Олександром Дювбаковим разом зробили олімпійську розминку і синхронно виконали по 10 присідань.

Эппл версусПісля чого настав час для неформального спілкування, автограф та фотосесії. А потім діти взяли участь в ще одному важливому соціальному проекті, який проходить у Дніпропетровську і носить назву “APPLE VURSUS!” Учні 10-го гуманітарного класу біля одного з великих торгових центрів міняли цигарки на яблука і розповідали “курцям” про шкідливість паління.

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *