В Кривом Рогу прошел зимний чемпионат Украины по плаванию среди ветеранов

В м. Кривий Ріг на базі басейна Палацу спорту «Молодість» СК ЦГЗК з 12 по 13 березня 2011 року відбувся відкритий чемпіонат України з плавання серед ветеранів у категорії «Майстер».

В змаганнях взяло участь близько 250 чоловік, практично з усіх регіонів України, в тому числі спортсменів з Росії, Молдови та Словенії.

Зимовий чемпіонат України серед ветеранів є одним з етапів підготовки спортсменів України до чемпіонату Європи з плавання серед ветеранів, який відбудеться на початку вересня цього року у м. Ялта.

Губернатор Дніпропетровської області О.Ю. Вілкул прийняв участь в урочистій церемонії нагородження переможців першого дня змагань. Під час урочистої церемонії нагородження О. Ю. Вілкул привітав усіх з цим спортивним святом.

Також на церемонії нагородження виступив олімпійський чемпіон з плавання Сергій Фесенко, який подякував за прекрасні умови та організацію змагань.

Довідка:
В Дніпропетровської області плаванням займається 7482 чоловік під керівництвом 169 тренерів, працює 53 плавальних басейни, працює 16 відділень дитячо-юнацьких спортивних шкіл в яких займається 4689 дітей.
До складу збірної команди України з плавання входять 33 спортсмени, з яких 3 є кандидатами на участь в Олімпійських іграх 2012 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *