В Никополе прошел очередной турнир на призы Романа Щуренко

Турнир ЩуренкоЧудове спортивне свято напередодні пройшло на спортивній базі ЗСШ №6 м.Нікополя. В рамках проведення Олімпійського тижня тут відбулися треті за ліком спортивні змагання на призи Заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї зі стрибків у довжину, рекордсмена України – Романа Щуренка.

IMG_2026Олімпійський день та відкриття спортивного свята в святковій атмосфері розпочались парадом учасників змагань. Першою йшла команда “Олімпієць” ЗСШ№6 м.Нікополя, що є бронзовим призером обласного фіналу “Олімпійське лелеченя – 2014”. Окрасою свята стала участь в змаганнях команди “Вікторія” Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району – багаторазових переможців обласних та Всеукраїнських фіналів “Олімпійське лелеченя” в МДЦ “Артек” та м.Буковелі.

IMG_1996В напруженій спортивній боротьбі, дотримуючись олімпійських принципів FAIR PLAY, на затишному спортивному майданчику школи відбулися змагання з легої атлетики (біг на 60 метрів та стрибки у довжину), жонглювання футбольним м’ячем, комбінована естафета та змагання з артболу.

IMG_2058Всі переможці та призери змагань а також кращі спортивні класи отримали призи, подарунки, олімпійську літературу та спортивний інвентар від Дніпропетровського відділення НОК України й особисто від голови олімпійського відділення Андрія Павелка.

IMG_2037Переможці та призери з легої атлетики отримали медалі та грамоти від ЗМС України Романа Щуренка.

IMG_2129Всі учні школи отримали сертифікати, що підтверджують участь в Олімпійському тижні, який проводився під егідою Національного олімпійського комітету України за підписами Президента МОК Томаса Баха та Президента НОК України Сергія Бубки.

Призери змагань з бігу на 60 метрів:

Дівчата 5 клас – ІІІ місце – Клімова Маргарита, ІІ місце – Олійник Анна, І місце – Цурікова Валерія

Дівчата 6 клас – ІІІ місце – Філатова Анастасія, ІІ місце – Клименко Дарія, І місце – Волк Ольга

Дівчата 7 клас – ІІІ місце – Федоренко Вікторія, ІІ місце – Тутова Дар’я, І місце – Топол Оксана

Хлопці 5 клас – ІІІ місце – Красноперов Михайло, ІІ місце – Вороб’єв Марко, І місце – Фролов Андрій

Хлопці 6 клас – ІІІ місце – Андрієнко Денис, ІІ місце – Хайрулін Данііл, І місце – Ступацкій Кирило

Хлопці 7 клас – ІІІ місце – Денисюк Єгор, ІІ місце – Кравчук Ілля, І місце – Овдієнко Данііл

Призери змагань зі стрибків у довжину:

Дівчата 5 клас – ІІІ місце – Лагода Анна, ІІ місце – Цурікова Валерія, І місце – Шаповалова Катерина

Дівчата 6 клас – ІІІ місце – Крутікова Олександра, ІІ місце – Дятлова Олена, І місце – Клименко Дарія

Дівчата 7 клас – ІІІ місце – Федоренко Вікторія, ІІ місце – Тутова Дар’я, І місце – Топол Оксана

Хлопці 5 клас – ІІІ місце – Красноперов Михайло, ІІ місце – Фролов Андрій, І місце – Самородній Ярослав

Хлопці 6 клас – ІІІ місце – Шакотько Богдан, ІІ місце – Хайрулін Данііл, І місце – Ступацкій Кирило

Хлопці 7 клас – ІІІ місце – Денисюк Єгор, ІІ місце – Кравчук Ілля, І місце – Овдієнко Данііл

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *