В Олімпійському домі вшанували найкращих спортсменів України

НикишинВ Олімпійському домі відбулося нагородження найкращих спортсменів України. Свої заслужені нагороди – дипломи, статуетки та грошові премії з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки отримали найкращі спортсмени травня та червня – лучниця Вероніка Марченко та шпажист Богдан Нікішин, а також їх наставники – Віктор Сидорук і Марія Гавелко, Ольга Маркіна.

Нагадаємо, що на травневому чемпіонаті Європи зі стрільби з лука Вероніка Марченко оформила «золотий дубль», здобувши медалі найвищого ґатунку в індивідуальній та командній першостях.

У червні лідер збірної України з фехтування на шпагах Богдан Нікішин на європейській першості продемонстрував чудовий результат, здобувши першу в своїй кар’єрі індивідуальну медаль Старого Світу. Окрім особистої «бронзи» українець посів третє місце у командних змаганнях.

«24 дні відділяють нас від найголовнішого старту чотириріччя – Ігор ХХХІ Олімпіади, які прийматиме бразильський Ріо-де-Жанейро. Наші 4 лучники мають в активі перепустки на Ігри-2016, у фехтувальників – 13 спортсменів. Переконаний, що наші сьогоднішні герої, які на останніх чемпіонатах Європи у своїх видах спорту продемонстрували справжній бійцівський характер та непохитну майстерність, порадують нас й в олімпійському Ріо», – сказав під час нагородження Сергій Бубка.

Він привітав головного тренера збірної України зі стрільби з лука Віктора Сидорука, особистого наставника Вероніки Марченко – Марію Гавелко, які отримали звання найкращих тренерів травня.

Щирі слова вдячності за виховання талановитого фехтувальника від керманича НОК отримала й особиста наставниця Богдана – Ольга Маркіна.

«Стрільба з лука та фехтування мають славні олімпійські традиції в Україні. Наші лучники та фехтувальники привчили нас до перемог, повертаючись майже з кожних Олімпійських ігор з високими здобутками. Велика вдячність за злагоджену та продуктивну роботу Федерації зі стрільби з лука на чолі з її президентом Несторем Шуфричем та Національній федерації фехтування України й її керівництву – Павлу Гайдаю та Вадиму Гутцайту», – додав головний олімпієць країни.

Сергій Назарович також подякував фізкультурно-спортивному товариству «Колос» на чолі з його головою Олександром Мендусем та Управлінню спорту Міністерства оборони України та його начальнику Юрію Фіногенову за сприяння у підготовці наших сьогоднішніх героїв.

Зі свого боку, лауреати спортивних місяців висловили щирі слова вдячності за постійну підтримку та допомогу Національному олімпійському комітету України та особисто Сергію Бубці. Вони відзначили, що ця увага завжди додає мотивації для нових звершень та пообіцяли докласти максимум зусиль для успішного виступу в олімпійському Ріо-де-Жанейро.

Відзначимо, для Вероніки Марченко та Богдана Нікішина це перші високі визнання НОК.

 

ДжерелоНОК України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *