В Придніпровській школі Нікопольського району пройшов 5-й ювілейний легкоатлетичний турнір Романа Щуренка

Щуренко1В рамках проведення олімпійського тижня, на передодні Дня фізичної культури та спорту в Придніпровській школі Нікопольського району пройшов 5-й ювілейний легкоатлетичний турнір зі стрибків у довжину на призи рекордсмена України, Заслуженого майстра спорту, бронзового призера Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї Романа Щуренка. Також під час спортивного свята учні 15-ти шкіл району змагались у перетягуванні канату, на смузі перешкод, у волейболі та влучним кидкам у баскебольне кільце.

Щуренко4Свято розпочалось яскравим парадом учасників змагань, яких вітали числені гості : Матюк М.С.- голова Нікопольської районної ради, помічник народного депутата України Шипко А.Ф., завідувачка кафедрою фізичної культури та здоровя ДОІППО Лаврова Л.В. та Савченко В.А., начальник відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації Сербовка І.В., директор Придніпровської школи Онищенко А.П., головний спеціаліст відділу освіти Сальнікова Ю.В.,  методисти з питань фізичної культури Нікопольського, Новомосковського, Магдалинівського районів та майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Юрій Осипенко. Бурними оплесками глядачі зустрічали показові виступи юних гімнасток учениць 3 класу Долгову Ніколь та Онищенко Софію та співаків Придніпровської школи, по закінченні яких головний суддя змагань Олександр Клименко провів традиційний олімпійський забіг із запаленим олімпійським смолоскипом, в якому взяли участь всі учасники дійства.

Щуренко3Гарна погода дозволила дітям в повному обсязі показати свої найкращі результати в усіх видах змагань і посісти місця на пєдесталі згідно їх силам на сьогодняшній день.

В урочистій обстановці під звуки переможних маршів пройшло нагородження призерів змагань, партнером яких в черговий раз виступив Народний депутат України Шипко Андрій Федорович, надавши найкращим спорсменам особисті та командні кубки, медалі та грамоти.

Щуренко2Переможцями та призерами змагань стали:

стрибки у довжину серед учнів 7-8 класів:
1 місце – Ткаченко Олександр (Шолохівська ЗОШ)
2 місце – Хайрулін Данііл (Камянська ЗОШ)
3 місце – Тихімський Назар (Чкалівська ЗОШ)

стрибки у довжину серед дівчат 7-8 класів:
1 місце – Клименко Дарія (Камянська ЗОШ)
2 місце – Комарницька Олена (Кіровська ЗОШ)
3 місце – Мазур Дарія (Придніпровська ЗОШ)

стрибки у довжину серед учнів 9-10 класів:
1 місце – Селезньов Кирило (Камянська ЗОШ)
2 місце – Кравчук Олександр (Олексіївська ЗОШ)
3 місце – Лі Станіслав (Чкалівська ЗОШ)

стрибки у довжину серед дівчат 9-10 класів:
1 місце –  Вакуленко Дарія (Червоногригоровська ЗОШ)
2 місце –  Бимкіна Катерина (Капулівська ЗОШ)
3 місце – Пешук Ліза (Павлопільська ЗОШ)

в змаганнях з перетягування канату:
1 місце – Павлопільська ЗОШ
2 місце – Олексіївська ЗОШ
3 місце – Чкаловська ЗОШ

Щуренко5в змаганнях з волейболу:
1 місце – Приміська ЗОШ
2 місце – Камянська ЗОШ
3 місце – Капулівська ЗОШ

в змаганнях на смузі перешкод:
1 місце – Олексіївська ЗОШ
2 місце – Камянська ЗОШ
3 місце – Капулівська ЗОШ

в змаганнях на влучність з баскетболу: 
1 місце – Могильний Максим (Камянська ЗОШ)
2 місце – Сінченко Сергій (Камянська ЗОШ)
3 місце – Демчук Руслан (Олексіївська ЗОШ)

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *