В України триває розробка екологічних проектів в рамках конкурсу НОК і компанії«Dow»

Найкращий екологічний проект-28359В різних регіонах України триває розробка екологічних проектів в рамках конкурсу, оголошеного Національним олімпійським комітетом спільно з компанією «Dow» – топ-партнером Міжнародного Олімпійського Комітету.

Нагадаємо, що в конкурсі беруть участь 10 дитячих команд-переможців минулорічного Всеукраїнського спортивного масового заходу НОК «Олімпійське лелеченя». Серед учасників – представники Тернопільської, Черкаської, Вінницької, Рівненської, Київської, Запорізької, Закарпатської, Луганської, Миколаївської та нашої Дніпропетровської областей.

До 10 лютого команди розроблятимуть свої проекти і передадуть їх на розгляд журі, яке 20 лютого оголосить 3-х переможців, що отримають гранти по 5 тис. дол. кожний для реалізації запропонованих ідей. Презентація реалізованих проектів-переможців запланована наприкінці травня цього року.

Дніпропетровську область у проекті представляє Кам’янська ЗОШ Нікопольського району (на фото). Учасники і призери олімпійського лелеченя 2016 й 6-разові переможці “Олімпійського Лелеченя” у Дніпропетровській області працюють над своїм проектом – розрахунком покриття для спортивного залу та фарбування стін своєї мекки спорту та здорового способу життя. Перемога в екологічному проекті стане для хлопців самої звичайної сільської школи великим успіхом і проривом. Адже це дозволить поліпшити якість покриття залу, зберегти в ньому тепло і можливість до занять в будь-який час року і займатися із задоволенням і любов’ю. А це – головне їхнє кредо: все, що робимо – робимо з любов’ю і націленістю на кінцевий результат!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *