Весняні свята – у дитячому будинку-інтернаті у Василівці на Дніпропетровщині

Детдом ВасильевкаНапередодні весняних березневих свят Дніпропетровське обласне відділення НОК України спільно з командою Міжнародного громадського союзу «Єдиний простір» (керівник – Оксана Півняк) та StreetWorkout відвідали будинок-інтернат в с.Василівка (Солонянський район Дніпропетровської області).

детдом ВасильевкаПредставники МГС “Єдиний простір” привезли благодійну допомогу, яку зібрали для дітей школярі з 1, 39 і 139 шкіл Дніпропетровська в рамках реалізації проекту «Діти – дітям». Це була незвичайна поїздка у будинок-інтернат. Адже, окрім подарунків, вихованці дитячого будинку отримали масу задоволення від спілкування з гостями. Так, дівчатки прийняли участь у проведенні майстер-класу з виготовлення ганчір’яної ляльки, а хлопці грали у спортивні ігри – волейбол, баскетбол, настільний теніс та інші рухливі ігри. Крім того, хлопці з StreetWorkout вчили усіх охочих робити спортивні трюки – сальто, стійки, брейк-данс та ін. Всі діти залишилися дуже задоволені зустріччю!

детдом ВасильевкаДніпропетровське обласне відділення НОК України у обличчі виконавчого директора Олександра Дювбакова спільно зі своїми постійними партнерами та добрими друзями – компанією SYWORKS подарували дітлахам набори спортивного інвентаря – м’ячі з різних видів спорту, які одразу ж були застосовані за своїм прямим призначенням! Кілька годин такого активного спілкування подарували дітям справжнє свято спорту, здорового способу життя, посмішок, азарту та гарного настрою! Адже, навіть якщо ти виховуєшься у стінах дитячого будинку – це лише додатковий стимул проявити себе у дорослому житті по-справжньому! Наприклад, як це зробила Оксана Баюл, яка теж була вихованкою дитячого будинку, а потім завоювала золоту олімпійську медаль у фігурному катанні у далекому вже 1994 році!

ДД васильевкаНаостанок, варто відзначити, що такі поїздки допомагають дітям бути добрішими і терпимішими до інших людей, навчають їх співчувати і допомагати близьким.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *