Ветеран “Дніпра” Олександр Лисенко став черговим видатним гостем музею Кам’янскої школи Нікопольського району

ЛысенкоВідвідування музею спортивної слави Нікопольщини та кабінету олімпійської освіти Кам’янської ЗОШ гостями стало вже доброю традицією. Ініціатором чергової такої зустрічі стало Дніпропетровське обласне відділення НОК України.

На цей раз його відвідав екс-футболіст футбольного клубу “Дніпро”, його капітан 80-х років минулого сторіччя, коли команда переживала свої найбільші перемоги в історії! А саме гол з пенальті у “золотому” матчу проти московскького “Спартака” у виконанні Олександра Лисенко став вирішальним й переможним. Після цього “Дніпро” вперше в історії отримав золоті нагороди чемпіонату СРСР!

Лысенко в музееДо речі, місто Нікополь є одним із пам’ятних для Олександра Петровича. Саме тут у 2003-04 роках він працював тут у якості тренера команди тоді Першої лигі “Електрометалург-НЗФ”, з якою трохи не вийшов до еліти українського футболу. А ось імена уславлених нікопольчан Ємця та Жиздика, Яковенка та інших для Лисенко – як імена рідних батьків. Під керівництвом цих наставників й відбулося перше чемпіонство “Дніпра”!

Тому повернення у славне козацьке місто для ветерана стало знаковим – скільки спогадів, фотографій, спілкування із кумирами, автографи! А сам музей поповнився ще одним експонатом – прапором “Дніпра” з підписом Олександра Лисенко!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *