Визначилися кращі знавці олімпійського спорту Дніпропетровська

викторинаНапередодні у Дніпропетровську визначилися кращі знавці олімпійського спорту. Як завжди, учнівська молодь, серед якої проводилися змагання Всеукраїнського конкурсу-вікторини “Знавці олімпійського спорту”, була розділена на дві категорії учасників – учні 1-4 класів та 5-9 класів.

Так, у молодшій віковій категорії на п’єдестал пошани піднялися: третє місце з 99 правильними відповідями посів Єгор Жила (ЗОШ №24 Самарського району), другою з результатом у 100 балів посіла вихованка СС ЗШ №142 АНД-району Марія Жирик. Нарешті, перемогу, давши на дві правильні відповіді більше, отримав учасник із звитяжним прізвищем Максим Македонський, який представляв НВК №12 Красногвардійського району міста.

викторинаКуди більш вагомими були фінальні результати у старшій віковій групі учасників. Третім у цьому році за знаннями став учень тієї ж НВК №12 Красногвардійського району, який у підсумку набрав 238 балів. Головували ж тут дівчата. Вихованка СЗШ №25 Бабушкінського району Єлизавета Наумова правильно відповіла на 268 питань вікторини, але цього виявилося замало для загальної перемоги. Тому що у той день найкращим ерудитом та знавцем олімпійського спорту стала Олександра Зайченко, що навчається у фінансово-економічному ліцеї. Її результат – 280 балів.

Усі призери та учасники фінальних міських змагань отримали пам’ятні подарунки та заслужені нагороди від Дніпропетровського обласного відділення НОК України. Але почивати на лаврах зарано – наразі переможці готуються до обласного фіналу вікторини “Знавці олімпійського спорту”, де, щоб довести свою перевагу треба буде докласти якнайбільше зусиль та мобілізувати усі присутні знання!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *