Володимир Сорока – переможець XV Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська»

СорокаКомісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» підбила підсумки XV, ювілейного Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська».

Конкурс проводився у два етапи, а переможці визначалися у дев`яти номінаціях, зокрема серед громадсько-політичних газет (відділ спорту) та спортивних газет і журналів, спортивних теле- і радіопрограм, спортивних журналістів тощо.

У когорті лауреатів 2015 року є і представник Дніпропетровщини. У номінації «За відданість олімпійському руху» разом з Фарідом Дасаєвим (Київ), Валентиною Пожиловою (Київ), Володимиром Сімачовим (м. Козятин Вінницької області) переможцем визнали магдалинівця Володимира Сороку, керівника спортивно-оздоровчого журналістського центру «Тригол» Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.

Дніпропетровське обласне відділення НОК України поздоровлює переможця, котрий у 2015 році відсвяткував 40-річчя у спортивній журналістиці! Дякуємо за популяризацію олімпійських ідеалів, пропаганду здорового способу життя та висвітлення спортивних подій, що проходять на теренах Дніпропетровщини та України! Творчого натхнення та довоголіття вам, Володимир Миколайовичу!

Принагідно нагадаємо, що у минулому році у тому ж конкурсі у номінації “Кращий спортивний журналіст” перемогу отримав ще один представник нашого славного та багатого на таланти краю – Анатолій Косий. А за підсумками 2015 року по версії Асоціації спортивних журналістів України Дніпропетровське відділення організації здобуло звання найкращого в Україні!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *