Всі ми – однієї крові!

мечниковаДніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова є справжньою здравницею не тільки для всього міста Дніпро і області, але й для всієї України. Складно переоцінити важливість та актуальність цього медичного комплексу, у якому з ранку до вечора ведеться боротьба за сотні і тисячі життів наших співвітчизників, багато з яких є справжніми Героями України! Тут за роки війни врятували тисячі життів воїнів АТО, багатьох поставили на ноги. Не випадково, що напередодні новорічних свят делегація Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України в особі заступника голови відділення Андрія Павелко Владислава Штамбурга і виконавчого директора Олександра Дювбакова до яких приєднався новообраний голова Федерації футболу Дніпропетровської області та міста Дніпро Віктор Андрухів, провели цілу серію зустрічей і заходів у цій мецці медицини і здоров’я.

мечниковаУ першій частині була зустріч з головним лікарем лікарні ім.І.І.Мечникова Сергій Риженко, який є не тільки керівником, але і натхненником, справжнім професіоналом, патріотом і людиною з великим, добрим серцем. Ця людина довгі роки стоїть на сторожі життя і здоров’я наших воїнів, жителів області, так і представників спорту в цілому і футболу зокрема, в прямому сенсі слова, ставлячи їх на ноги!

мечниковаДелегація вручила Сергію Анатолійовичу диплом від Федерації Футболу України і персонально від президента Андрія Васильовича Павелко за безпрецедентний внесок у розвиток і підтримку Українського футболу. Від Федерації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів вручив Сергію Риженко статуетку з відзнакою, яка абсолютно заслужено знайшла свого героя, в прямому сенсі слова – мецената здоров’я! Від імені Дніпропетровського обласного відділення НОК України Владислав Штамбург і Олександр Дювбаков вручили людині, яка працює, здається, 24 години на добу, пам’ятні сувеніри, фірмову футболку, а також новорічний подарунок – ексклюзивний “олімпійський” куля з петриківським розписом.

Потім був психологічно дуже важкий візит у відділення реанімації лікарні, де спортивні функціонери провідали і подарували подарунки і сувеніри воїнам АТО, які прооперовані і проходять реабілітацію та відновлення. Від відділення НОК України кожен з них отримав такі необхідні футболки, кепки, календарі та набори атрибутики. А Владислав Штамбург разом з Віктором Андрухівим вручив пораненим бійцям АТО футбольні м’ячі з автографами футбольної команди “Дніпро”.

мечниковаЩо сказати, навіть у такому критичному стані, але хлопці вже намагаються вставати на ноги і активно рухатися. Велике спасибі їм за те, що захищають нас, і дають можливість бути в безпеці від лінії фронту. Ми постаралися максимально підтримати кожного з них та показати свою увагу і не байдужість до того, що вони роблять для всієї України! Хлопці, хоч і знаходяться в дуже складному становищі, борючись за своє життя, але впевнені, що наш візит додасть їм позитивних емоцій і стане відправною точкою на шляху одужання і вже найближчим часом ми побачимо їх не на полі бою, а на спортивних майданчиках і футбольних полях!

мечниковаВиявилося, що серед пацієнтів лікарні зараз знаходиться наставник клубу другого дивізіону «Нікополь-НГВУ», Заслужений тренер України Григорій Тихонович Варжеленко, найвідомішими вихованцями якого є Павло Яковенко, Микола Кудрицький, Сергій Художилов, Дмитро Топчієв та багато інших. Григорія Тихоновича також відвідали гості з НОК і ФФДО, надавши йому посильну допомогу і підтримку. Крім набору спортивної атрибутики Владислав Штамбург надав метру тренерського цеху фінансову допомогу – зараз реабілітація-це дуже дороге задоволення.

мечниковаВзагалі, сьогодні в обласній лікарні імені Мечникова, можна сказати, день відкритих дверей. Весь день сотні жителів Дніпра йшли здавати кров, щоб допомогти нашим захисникам залікувати свої рани, отримані в боях за незалежність України. Це – дуже важлива подія, адже кров для хворих настільки необхідна і її не вистачає! Цією подією і закінчився наш візит в обласну лікарню ім.Мечникова. Ми пройшли весь процес здачі крові. Це було дуже нелегко зробити, оскільки бажаючих здати кров, на щастя, було дуже багато. Буквально всі коридори були наповнені людьми, які терпляче сиділи, стояли і чекали своєї черги і бажали приєднатися до акції “Подаруй життя героя”. Ніхто не йшов – кожен розумів важливість своєї місії і те, що його кров може допомогти зберегти чиєсь життя. А адже важливіше цього нічого немає!

мечниковаВладислав Віталійович настільки перейнявся сьогоднішнім заходом, що готовий був здати подвійну норму крові, але виходячи з цілей безпеки, лікарі запропонували зробити невелику перерву і прийти в інший день.

Одним словом, це був плідний день, нехай і не самий легкий! Але ми розуміємо, що всі разом зробили важливу і потрібну справу!

Хотілося б побажати всім пацієнтам лікарні ім.Мечникова якнайшвидшого одужання та міцного здоров’я!

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *