Ян Ткалич – єдиний представник Дніпропетровщини на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

ТкаличВідділення НОК України в Дніпропетровській області знайомить любителів зимового спорту з єдиним представником нашої області на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі, що цими вихідними стартував у турецькому Єрзурумі.

Знайомтесь – Ян Ткалич (фігурне катання).

Народився 1 вересня 2000 року у м.Дніпро. Зріст – 160 см. Вага – 62 кг. Кандидат у майстри спорту. Учень Дніпровської ЗОШ №120, 10 клас. Срібний призер чемпіонату України-2016 серед юніорів. Тренер – В’ячеслав Ткаченко. Хобі – грузинські танці.

Вчера у фігуристів відбувся перший змагальний день. Слідом за дівчатами свої короткі програми представили хлопці.

За підсумками виступу наш Ян Ткаліч з результатом 47.97 балів посідає поки що 8 місце.

Вже у середу, 15 лютого, хлопці та дівчата виступатимуть у довільній програмі, після якої і визначаться володарі медалей зимового ЄЮОФ-2017.

Ян Ткаліч виконував свою емоційну та запальну програму, яка визвала захоплення у аудиторії на льодовій арені Фестивалю, під грузинські мотиви.

Після виступу Яна його особистий тренер В’ячеслав Ткаченко сказав: «Сьогодні Ян допустив низку помилок, за які поплатився втратою балів. Але відзначу, для нього це другий міжнародний старт в його кар’єрі. Лише другий! Яну не вистачає досвіду, ось і все. Треба й надалі багато працювати, тоді буде результат, не буде таких помилок».

Що ж, відділення НОК України, його голова Андрій Павелко та вся спортивна громадскість області бажають юному хлопцю вдало презентувати свою довільну програму та посісти одне з призових місць!

 

Підготував Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *