Загальноміський забіг “Нікополь – місто здоров’я”

НикопольПід таким гаслом суботнього ранку, 26 вересня, стартував традиційний загальноміський забіг, який проводився у рамках відсвяткування Дня міста та пройшов за підтримки Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

НикопЗагалом 142 спортсмени стартували у забігу, який розпочався з вулиці Електрометалургів. Спортсменам та атлетам-любителям необхідно було подолати дистанцію у 2,5 кілометри.

НикоПершими на фініші з’являлись чоловіки, але представниці прекрасної статі також не пасли задніх. Найбільшу ж увагу вболівальників привертали маленькі учасники – юні бігуни міста Нікополя.

НикополОтже, переможцем міського забігу серед чоловіків став 18-річний Олег Алмаз. Юнак вперше брав участь у таких змаганнях, тому дуже радів неочікуваній перемозі, яку присвятив своїй мамі. Першою серед жінок фінішувала начальник відділу з питань спорту і туризму міської ради Олександра Голованова. Але вона віддала свій приз 14-річній Олені Прус, що прийшла до фінішу другою – за її волю до перемоги.

НикопоОтримали свої призи й наймолодший і найстарший учасники забігу. Так, найменшою учасницею забігу стала Руслана Кардач, якій всього 1 рік і 9 місяців. Дівчина подолала всю дистанцію разом із своєю мамою і отримала за це велику м’яку іграшку. Найстаршою учасницею стала 60-річна Ніна Філімонова, яка, не дивлячись на свій поважний вік, активно займається фізичною культурою.

Усі переможці та призери також отримали призи та подарунки від міського відділу з питань спорту і туризму та Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *